O nas

Światło i mrok, tak jak dzień i noc uzupełniają się, tworząc jedną, zwartą całość. Bez żadnych zbędnych słów wiemy, że są rzeczy które bez siebie nie mogłyby istnieć. Glakso.pl to przede wszystkim oferty, które są miłe zarówno dla ciała, jak i duszy. Tu nic nie jest kwestią przypadku – każdy element stanowi większą część przemyślanego dzieła, które ma służyć Państwu i wnętrzom, w których żyjecie.

Oświetlenie to nie tylko żarówka i klosz – to cała gama ciekawych kształtów i kompozycji, które doskonale prezentują się zarówno w przestronnych pomieszczeniach, jak i mniejszych wnętrzach. W Naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo propozycje do każdego z domowych czterech kątów, z łatwością wybierzecie „perełki” do klubów, kawiarni czy biura. Czas na właściwy pomysł i aranżacyjną pasję, która poprowadzi każdego przez oryginalne wrota do designerskiego piękna. Świat pełen oszałamiających dodatków czeka, by sprostać wymaganiom najbardziej wybrednych koneserów piękna.

Oferta Naszego sklepu bogata jest w lampy wszelkiego pokroju. W kategoriach dobranych odpowiednio do przeznaczenia produktów znajdziemy między innymi: kinkiety, lampy wiszące, lampy stojące, żyrandole. Każda z propozycji zawiera koncepcyjne i innowacyjne rozwiązania, które w niebywały sposób podnoszą walory wnętrza.

Za sprawą oświetleniowego dodatku w łatwy sposób można ciemne kąty zamienić w przestronne i jasne pomieszczenia – tu nie potrzebne jest wiele wysiłku – odpowiedni dodatek oświetleniowy załatwi sprawę bez zbędnych formalności. Lampa dopełniająca przestrzeń jest niczym oddech pełen świeżości, zapach sensualności oraz czaru.

Czas na erę GLAKSO – zaufaj tym, dla których światło jest czymś więcej, niż formą oświetlenia zamkniętej w szklanej bańce.